Kontakt oss
Generelle leiebetingelser
Kalender

Mære Samfunnshus og Idrettshall SA

Mære Samfunnshus og Idrettshall SA (MSI) leier ut sine lokaler til private og offentlige formål. Den største bruken av anlegget i dag er til Sparbu IL og Mære Barneskole. Lokalene er bestående av idrettshallen, samfunnshuset inklusive kjøkken og to klasserom.

I tilegg til utleie i forbindelse med dåp og konfirmasjon, opplever vi at lokalene også er aktivt i bruk gjennom aktiviteter gjennom Mære Songlag, Sparbu IL Handball og Mære Skytterlag. Mære Samfunnshus og Idrettshall huser også arrangmentet "Sparbu-dagen" hver høst.

Mer informasjon finner du i årsmeldingen nedenfor, ta gjerne kontakt ved eventuelle spørsmål. Ønsker din bedrift å ha reklameplakat i vår nyoppussede Idrettshall, vennligst kontakt styreleder eller trykk på knappen på nettsiden her som heter "Bli sponsor". Du kan også kontakte oss på e-post på hallen@sparbu.no eller samfunnshuset@sparbu.no

I tillegg har vi nå endelig kommet på facebook! Besøk oss her: Mære Samfunnshus og Idrettshall SA!

Leiepriser:

Hallen:

Samfunnshuset:

For leie av Samfunnshuset kontakt Ivar Frøseth og for Idrettshallen ring Robert Ødegård.

For kontaktinformasjon se nedenfor.

Den 20. Mars klokken 19.00 er avholdes det årsmøte hos Mære Samfunnshus og Idrettshall! Kommer du? Vi spanderer kaffe og kake! Vel møtt!

 

Årsmelding 2018

Vedtektene

 

Styret Mære Samfunnshus og Idrettshall SA etter årsmøtet 18.04.18

Verv

Navn/Adresse

Tlf/e-post/Adresse

Leder

Robert Ødegård

91737496

robert.odegaard@gmail.com

Tuvskogvegen 13, 7710 Sparbu

Nestleder

Lisa Jenssen 

47042434

lisa_jenssen@hotmail.com

Tuvlivegen 6, 7710 Sparbu

Kasserer

Roar Krøke

909 52920

roar.kroeke@gmail.com

Tuvlivegen 18, 7710 Sparbu

Referent

Marthe Mollan Sesseng

93650135

marthe_mollan@hotmail.com

Tuvskogveien 12, 7710 Sparbu

Styremedlem,

Kommunal rep.

Brit Eli Holan Nordal

97747050

brit.eli.holan.nordal@steinkjer.kommune.no

Steinkjervegen  954, 7710 Sparbu

Varamedlem 1)

Kristin Wibe

90679822

kristin.wibe@felleskjopet.no

Lånklia 200, 7710 Sparbu

Varamedlem 2)

Tor Martin Eek

90847770

eektor@hotmail.com

Heistadvvegen 303, 7710 Sparbu

Varamedlem 3)

Ivar Frøseth

74143105 – 99291405

ivar.froseth@ntebb.no

Steinkjervegen 808, 7710 Sparbu

 

Postadresse: Mære Samfunnshus og Idrettshall SA, Postboks 3, 7710 Sparbu

Fakturaadresse: Mære Samfunnshus og Idrettshall SA v/Roar Krøke, Tuvlivegen 18, 7710 Sparbu

 

Kontakt oss

Sparbu idrettslag

Organisasjonsnummer: 975512460

Telefonnummer: +47 918 65 623

Epost: leder@sparbu.no

Om Sparbuportalen